TwitterFacebookYoutubeRSS
  • Inici
  • Butlletins informatius
  • Butlletins digitals publicats
Pàgina 1 de 5
#
Fecha de envío Asunto
1
Mon, 04 Dec 2017 08:06:52
El Recull de desembre. La Revista del Centre Cívic
2
Thu, 23 Nov 2017 17:12:06
Butlletí jove de novembre del Centre Cívic
3
Sun, 05 Nov 2017 23:39:30
El Recull de novembre. La Revista del Centre Cívic
4
Tue, 24 Oct 2017 18:26:48
Butlletí jove d'octubre del Centre Cívic
5
Fri, 06 Oct 2017 18:38:18
El Recull d'octubre. La Revista del Centre Cívic
6
Wed, 20 Sep 2017 02:16:42
Vine a la Ruta del Ferro per la Festa del Grito
7
Tue, 19 Sep 2017 11:55:10
Literatura i cinema a la 12a Festa del Grito
8
Thu, 07 Sep 2017 13:45:22
Aquest divendres comença la Festa Major 2017
9
Mon, 04 Sep 2017 08:11:15
El Recull de setembre. La Revista del Centre Cívic
10
Thu, 24 Aug 2017 12:59:01
Butlletí jove d'agost del Centre Cívic
11
Wed, 02 Aug 2017 14:09:18
El Recull d'agost. La Revista del Centre Cívic
12
Thu, 20 Jul 2017 11:19:42
Butlletí jove de juliol del Centre Cívic
13
Fri, 30 Jun 2017 17:04:18
El Recull de juliol. La Revista del Centre Cívic
14
Fri, 23 Jun 2017 14:14:25
Butlletí jove de juny del Centre Cívic
15
Mon, 05 Jun 2017 08:30:42
El Recull de juny. La Revista del Centre Cívic
16
Fri, 19 May 2017 06:05:26
El Recull de maig. La Revista del Centre Cívic
17
Fri, 19 May 2017 02:35:37
Recordatori: Vota per la candidatura de Sant Joan de les Abadesses per ser capital de turisme rural
18
Fri, 19 May 2017 00:56:54
Butlletí jove de maig del Centre Cívic
19
Fri, 12 May 2017 16:35:36
Butlletí de notícies: Vota per la candidatura de Sant Joan de les Abadesses per ser capital de turisme rural
20
Thu, 04 May 2017 13:48:59
Butlletí de notícies: Oberta la preinscripció a la Llar d'infants "El Molí petit"