TwitterFacebookYoutubeRSS
  • Inici
#
Fecha de envío Asunto
1
Wed, 27 Apr 2016 13:00:47
S'obre la inscripció de la llar d'Infants i nous tràmits en línia
2
Tue, 03 Nov 2015 06:59:52
El Recull de novembre. La Revista del Centre Cívic
3
Fri, 09 Oct 2015 19:21:12
Aquest diumenge, VI Fira de la Carbassa de Sant Joan de les Abadesses
4
Mon, 05 Oct 2015 10:17:45
El Recull d'octubre. La Revista del Centre Cívic
5
Tue, 08 Sep 2015 12:44:22
Aquest dissabte: Concert dels Amics de les Arts i Alberg de la Ruta del Ferro, per 36€
6
Sun, 06 Sep 2015 17:12:22
El Recull de setembre. La Revista del Centre Cívic
7
Thu, 20 Aug 2015 09:07:16
Els Amics de les Arts, caps de cartell de la Festa Major de Sant Joan de les Abadesses
8
Mon, 03 Aug 2015 09:14:19
El Recull d'agost. La Revista del Centre Cívic
9
Fri, 31 Jul 2015 17:07:21
ARNAUS, l'obra de SAT TEATRE CENTRE. Compra les entrades online
10
Fri, 24 Jul 2015 14:37:44
Albert Guinovart, compra les entrades online del concert
11
Wed, 15 Jul 2015 13:08:39
Compra les entrades online del XX Cicle de Representacions del Mite del Comte Arnau
12
Wed, 10 Jun 2015 05:40:22
El Recull de juny. La Revista del Centre Cívic
13
Thu, 07 May 2015 12:25:56
Apunta't al Campus BTT per a nens i nenes a la Ruta del Ferro
14
Wed, 06 May 2015 08:34:25
El Recull de maig. La Revista del Centre Cívic
15
Fri, 06 Mar 2015 11:29:27
El Recull de març. La Revista del Centre Cívic
16
Thu, 26 Feb 2015 19:28:53
Torna Clownia, la ciutat imaginària dels Txarango - Butlletí de febrer de Sant Joan de les Abadesses
17
Mon, 09 Feb 2015 13:03:35
El Recull de febrer. La Revista del Centre Cívic
18
Thu, 18 Dec 2014 16:12:11
XI Mercat de Nadal - Butlletí de desembre de Sant Joan de les Abadesses