TwitterFacebookYoutubeRSS
  • Inici
Pàgina 1 de 4
#
Fecha de envío Asunto
1
Sun, 05 Nov 2017 23:39:30
El Recull de novembre. La Revista del Centre Cívic
2
Tue, 24 Oct 2017 18:26:48
Butlletí jove d'octubre del Centre Cívic
3
Fri, 06 Oct 2017 18:38:18
El Recull d'octubre. La Revista del Centre Cívic
4
Tue, 19 Sep 2017 11:55:10
Literatura i cinema a la 12a Festa del Grito
5
Thu, 07 Sep 2017 13:45:22
Aquest divendres comença la Festa Major 2017
6
Mon, 04 Sep 2017 08:11:15
El Recull de setembre. La Revista del Centre Cívic
7
Thu, 24 Aug 2017 12:59:01
Butlletí jove d'agost del Centre Cívic
8
Wed, 02 Aug 2017 14:09:18
El Recull d'agost. La Revista del Centre Cívic
9
Thu, 20 Jul 2017 11:19:42
Butlletí jove de juliol del Centre Cívic
10
Fri, 30 Jun 2017 17:04:18
El Recull de juliol. La Revista del Centre Cívic
11
Fri, 23 Jun 2017 14:14:25
Butlletí jove de juny del Centre Cívic
12
Mon, 05 Jun 2017 08:30:42
El Recull de juny. La Revista del Centre Cívic
13
Fri, 19 May 2017 06:05:26
El Recull de maig. La Revista del Centre Cívic
14
Fri, 19 May 2017 02:35:37
Recordatori: Vota per la candidatura de Sant Joan de les Abadesses per ser capital de turisme rural
15
Fri, 19 May 2017 00:56:54
Butlletí jove de maig del Centre Cívic
16
Fri, 12 May 2017 16:35:36
Butlletí de notícies: Vota per la candidatura de Sant Joan de les Abadesses per ser capital de turisme rural
17
Thu, 04 May 2017 13:48:59
Butlletí de notícies: Oberta la preinscripció a la Llar d'infants "El Molí petit"
18
Mon, 24 Apr 2017 18:30:52
Butlletí jove d'abril del Centre Cívic
19
Fri, 31 Mar 2017 16:33:30
El Recull d'abril. La Revista del Centre Cívic
20
Fri, 03 Mar 2017 13:26:15
El Recull de març. La Revista del Centre Cívic