TwitterFacebookYoutubeRSS
  • Inici
Pàgina 1 de 5
#
Fecha de envío Asunto
1
Mon, 10 Dec 2018 06:24:13
El Recull de desembre. La Revista del Centre Cívic
2
Thu, 29 Nov 2018 19:15:23
Butlletí jove de novembre del Centre Cívic
3
Thu, 01 Nov 2018 10:16:28
El Recull de novembre. La Revista del Centre Cívic
4
Wed, 17 Oct 2018 07:58:49
IX Fira de la Carbassa de Sant Joan de les Abadesses
5
Thu, 04 Oct 2018 18:13:45
El 5è Festival Gollut a Sant Joan de les Abadesses: Sessió especial sobre la memòria històrica i concert
6
Wed, 05 Sep 2018 21:32:01
El Recull de setembre. La Revista del Centre Cívic
7
Tue, 04 Sep 2018 21:50:23
Del 7 a l'11 de setembre: Festa Major de Sant Joan de les Abadesses
8
Tue, 28 Aug 2018 10:16:44
Butlletí jove d'agost del Centre Cívic
9
Wed, 01 Aug 2018 09:51:04
El Recull d'agost. La Revista del Centre Cívic
10
Tue, 31 Jul 2018 13:34:59
Aquest dissabte 4, Viatjant pels camins del blues, entrades a la venda
11
Thu, 19 Jul 2018 11:27:48
Aquest dissabte 21, La via crusis de Factòria Mascaró, XXIII Festival del Comte Arnau, entrades a la venda
12
Wed, 11 Jul 2018 12:40:37
XXIII Festival del Comte Arnau, entrades a la venda
13
Thu, 05 Jul 2018 18:07:29
El Recull de juliol. La Revista del Centre Cívic
14
Fri, 01 Jun 2018 16:57:10
El Recull de juny. La Revista del Centre Cívic
15
Wed, 30 May 2018 12:57:37
Butlletí jove de maig del Centre Cívic
16
Thu, 03 May 2018 21:58:24
El Recull de maig. La Revista del Centre Cívic
17
Fri, 27 Apr 2018 14:15:08
S'obre la preinscripció de la llar d'Infants per al curs 2018-19
18
Fri, 06 Apr 2018 18:54:41
El Recull d'abril. La Revista del Centre Cívic
19
Tue, 03 Apr 2018 15:40:12
Butlletí jove d'abril del Centre Cívic
20
Sat, 03 Mar 2018 23:01:54
El Recull de març. La Revista del Centre Cívic