fbpx
TwitterFacebookYoutubeRSS

Arribada dels Reis Mags a la nostra vila

Hem rebut una comunicació dels Reis Mags que ens confirmen la seva arribada a la nostra vila i ens expliquen com rebran els infants perquè tots puguin viure aquesta nit màgica tot i el context que vivim. Ses Majestats arribaran a la nostra vila pel Pont Nou a les 18.30 h, seguiran per la ctra. de Camprodon i baixaran pel carrer Mestre Andreu, fins al passeig comte Guifré. A partir d'aquí cada rei farà un recorregut diferent fins a la plaça Major. Caldrà seguir el rei amb qui es vulgui tenir audiència i entrar a la plaça per un carrer concret. S'ha de respectar la distància de seguretat entre famílies i cal dur mascareta.

Per tenir audiència amb el rei blanc caldrà entrar pel carrer Major. Per conversar amb el rei ros s'haurà d'accedir a la plaça pel carrer abat Isalguer. Per veure de prop i parlar amb el rei negre, caldrà accedir-hi pel carrer Ferrer i Olzina.

WHATSAPP CARTELL ARRIBADA REIS